Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen saygın ve güvenilir malzeme test cihazları üreticisi ve tedarikçisi Liya Test Cihazları ailemiz, test cihazları alanında dünya çapında tanınan bir kuruluş olarak Ankara Kahramankazan Sanayi Bölgesi’ndeki 3000 m² tesisinde üretimlerini sürdürmektedir. Mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan alanında uzman 50’yi aşkın personelimizle farklı sektörler için ürettiğimiz test sistemlerimizi ve  test cihazlarımızı 85’den fazla ülkeye ihraç etmenin gurunu yaşamaktayız.

Liya Test, uluslararası kalite standartlarına uygun malzeme test cihazlarının tasarım ve üretiminde, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmayı öncelik olarak belirlemiştir. Sektördeki gelişmeleri ve talepleri yakından takip eden Liya Test markamız, güçlü birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Ürün geliştirme ve satış sonrası hızlı destek servisi ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fabrikamızda ISO 9001:2008 kalite standartları bütün ürünlerimizde uygulanmaktadır.

Müşteri beklentilerine karşı sorumlu, kendini sürekli geliştiren, bütün iş süreçlerinde mükemmelliği hedefleyen Liya Test markamız, kaliteden ödün vermeyen zihniyetiyle her aşamada en iyi hizmeti vermeyi prensip edinmiştir.

15 büyük üniversitede tercih edilen ve Liya Test Cihazları’nın yurt içinde ve yurt dışında birçok büyük projede tercih edilen marka olması yaşadığımız en büyük övünç kaynağımız olmuştur.

2011 yılında üretim faaliyetlerine başlayan Liya Test ailemiz sektörde 10’uncu yılına girerek sizlerin verdiği güç ve destekle nice yıllar boyunca bu alana birlikte hizmet vermeye devam edecektir.

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Vizyonumuz

  • Laboratuvar Test Cihazları üretimi alanında Türkiye ve Dünyada lider ve müşterilerin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır.
  • Laboratuvar Test Cihazları ile ilgili Ar&Ge çalışmalarında önde gelen şirketlerden biri olup, her türlü yenilik ve müşteri özel isteklerine cevap verebilmek.
  • Yenilikçi ve en son teknoloji ürünlerini kullanarak müşteri dostu cihazlar üretebilmek.

 Misyonumuz

  • Liya Laboratuvar Test Cihazları; müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmet ve düşük fiyatla sunmayı amaçlar.

 Değerlerimiz

  • GÜVEN
  • KALİTE 
  • KESİNTİSİZ MÜŞTERİ DESTEĞİ VE MEMNUNİYETİ

Güven benliğimizin ana temelini oluşturur.
Karşılıklı güven ilkesi, gerek şirket içi, gerekse müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve yatırımcılarımızla olan ilişkilerimizde işbirliğinin ana temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimizle birlikte karşılıklı güveni esas tutarak yine müşterilerimizle birlikte özel çözümler üretiriz.  Çalışanlarımızla olan işbirliğimizi açıklık, dürüstlük, karşılıklı güven ve saygı belirlemektedir. Yatırımcılarımızla olan ilişkilerimiz açıklık ve şeffaflığa dayanır.

Girişimci bir ruhla hareket ederiz.

Şirketimizde girişimci bir ruhla hareket eder, işin esasına odaklanarak, hızlı, kararlı hareket tarzıyla davranır ve karar veririz Müşterilerimizi ve içinde bulunduğumuz pazarı iyi tanırız. Süreçleri iyileştirir ve birinci kalite bir iş çıkarmadan yaptığımız işten asla memnuniyet duymayız.

Çalışanlarımızı sorumluluk ve mesuliyet duygusu ile yetkilendiririz.

Çalışanlarımıza sorumluluk devredip onları motive eden ve açık hedefler koyarız. Buna ek olarak, kişisel ve mesleki yetkinliklere büyük değer veririz. Çalışanlarımızı karar verme süreçlerine dahil eder, fikirlerini sorar ve onları dinleriz. İş yapış biçimimiz dürüstlüğe, sorumluluğa ve açıklığa dayanır.

  • SAYGI

Hissedarlarımıza, topluma ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız.
Şirketimize, çalışanlarımıza ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın sonuna kadar arkasındayız. Buna ek olarak, sosyal sorumluluğumuzun da farkındayız. Bize emanet edilen kaynakları sorumlu bir biçimde kullanırız. Sürdürülebilir ürün ve hizmetler üreterek çevremizin korunmasına olumlu katkı sağlarız.

  • GÜVENİLİRLİK

Sözlerimizin arkasında dururuz.
Örnek davranır ve şirket değerlerimize göre hareket ederiz. Kendi uzmanlık alanımıza karşı bağlılık ve tutkuyla yaklaşırız. Motivasyon, bağlılık ve mükemmel performans göstererek örnek oluruz.