Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen malzeme test cihazları üreticisi ve tedarikçisi Liya Test Cihazları, sektörünün dünya çapında bilinen ve güvenilen kuruluşu olarak Ankara Keresteciler Sanayi Bölgesi’ndeki 800 m² kapalı alanlı 600 m² tesisinde üretimlerini gerçekleştirmektedir. 20’den fazla deneyimli ve uzman personeliyle farklı sektörler için ürettiği test sistemleri ve  test cihazları 30’dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Liya Test , uluslararası kalite standartlarına uygun malzeme test cihazlarının tasarım ve üretiminde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmayı öncelik olarak belirlemiştir. Ürün geliştirme ve satış sonrası hızlı destek servisi ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen Liya Test , ISO 9001:2008 kalite standartlarını bütün ürünlerinde uygulamaktadır.

Liya Test , müşterilerin beklentilerine karşı sorumlu, kendini sürekli geliştiren, bütün iş süreçlerinde mükemmelliği hedefleyen, kaliteden ödün vermeden her aşamada en iyi hizmeti vermeyi prensip edinmiştir. 15 büyük üniversitede tercih edilen Liya Test Cihazları yurtiçi ve yurtdışı birçok büyük projede tercih edilen marka olmuştur.

 

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Vizyonumuz

  • Laboratuvar Test Cihazları üretimi alanında Türkiye’de lider ve müşterilerin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır.

 Misyonumuz

  • Liya Laboratuvar Test Cihazları; müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmet ve düşük fiyatla sunmayı amaçlar.

 Değerlerimiz

  • GÜVEN

Güven benliğimizin ana temelini oluşturur.
Karşılıklı güven ilkesi, gerek şirket içi, gerekse müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve yatırımcılarımızla olan ilişkilerimizde işbirliğinin ana temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimizle birlikte karşılıklı güveni esas tutarak yine müşterilerimizle birlikte özel çözümler üretiriz.  Çalışanlarımızla olan işbirliğimizi açıklık, dürüstlük, karşılıklı güven ve saygı belirlemektedir. Yatırımcılarımızla olan ilişkilerimiz açıklık ve şeffaflığa dayanır.

Girişimci bir ruhla hareket ederiz.

Şirketimizde girişimci bir ruhla hareket eder, işin esasına odaklanarak, hızlı, kararlı hareket tarzıyla davranır ve karar veririz Müşterilerimizi ve içinde bulunduğumuz pazarı iyi tanırız. Süreçleri iyileştirir ve birinci kalite bir iş çıkarmadan yaptığımız işten asla memnuniyet duymayız.

Çalışanlarımızı sorumluluk ve mesuliyet duygusu ile yetkilendiririz.

Çalışanlarımıza sorumluluk devredip onları motive eden ve açık hedefler koyarız. Buna ek olarak, kişisel ve mesleki yetkinliklere büyük değer veririz. Çalışanlarımızı karar verme süreçlerine dahil eder, fikirlerini sorar ve onları dinleriz. İş yapış biçimimiz dürüstlüğe, sorumluluğa ve açıklığa dayanır.

  • SAYGI

Hissedarlarımıza, topluma ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız.
Şirketimize, çalışanlarımıza ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın sonuna kadar arkasındayız. Buna ek olarak, sosyal sorumluluğumuzun da farkındayız. Bize emanet edilen kaynakları sorumlu bir biçimde kullanırız. Sürdürülebilir ürün ve hizmetler üreterek çevremizin korunmasına olumlu katkı sağlarız.

  • GÜVENİLİRLİK

Sözlerimizin arkasında dururuz.
Örnek davranır ve şirket değerlerimize göre hareket ederiz. Kendi uzmanlık alanımıza karşı bağlılık ve tutkuyla yaklaşırız. Motivasyon, bağlılık ve mükemmel performans göstererek örnek oluruz.