Uncategorized @tr

2015 BETON İSTANBUL FUARINA KATILDIK

Beton istanbul 2015 fuarı; hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerinde kullanılan tüm araç, makine, ekipman ve ham madde üreticilerini, bir kez daha kullanıcıları ile bir araya getiriyor.

Sektörün tüm ihtiyaç ve yeniliklerini toplu olarak inceleme ve alım yapabilmeye olanak sağlayan beton istanbul 2015, hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerindeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip etme fırsatı sunuyor.

Türkiye, yaklaşık 80 milyon metreküp hazır beton üretimi ve üretici sayısı ile avrupa’da en fazla hazır beton üreten ülke olarak birinci sırada. 300 milyon ton agrega üretimi ile de avrupa sıralamasında üst basamaklarda yer alıyor. Ülkemiz, çimento üretiminde ise dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alıyor.

Türkiye hazır beton birliği tarafından yedincisi organize edilen beton 2015 fuarı’na hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörleri büyük ilgi gösterdi. 19- 21 şubat 2015 tarihleri arasında istanbul fuar merkezi’nde gerçekleşen beton 2015 fuarı’na 70 firma 300 marka ile katıldı. Yoğun ilgi gören fuar 7 bin ziyaretçiyi ağırladı.


FUARDA STANDIMIZA YOĞUN BİR İLGİ VARDI. STANDIMIZI ZİYARET EDEREK BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM MİSAFİRLERİMİZE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ.